WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: @name's blog
dz: @name's གི་ཝེབ་དྲན་དེབ།
