WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Import
et: Impordi

en: Update
et: Uuenda

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Operation
et: Operatsioon

en: Attachments
et: Manused

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Posts
et: Postitusi

en: Complete
et: Lõpetatud

en: @name's blog
et: Kasutaja @name ajaveeb
