WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Categories
hu: Kategóriák

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Update
hu: Frissítés

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Operation
hu: Művelet

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Deleting
hu: Törlés

en: Complete
hu: Kész

en: Authors
hu: Szerzők

en: Importing
hu: Importálás

en: Open issues
hu: Nyitott feladatok

en: @name's blog
hu: @name blogja

en: Generate redirects
hu: Átirányítások létrehozása
