WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Comments
ja: コメント

en: Tags
ja: タグ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Import
ja: インポート

en: Update
ja: 更新

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Operation
ja: 操作

en: Attachments
ja: 添付

en: No items selected.
ja: 項目が選択されていません。

en: Posts
ja: 投稿

en: Complete
ja: 完了

en: Authors
ja: 著者

en: Importing
ja: インポート

en: @name's blog
ja: @nameさんのブログ
