WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Development
jv: Pangembangan

en: Cancel
jv: Batal

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Import
jv: Ngimpor

en: Update
jv: Dianyari

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Operation
jv: Operasi

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Posts
jv: Kiriman

en: @name's blog
jv: Blogé @name
