WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Import
os: Импорт

en: Update
os: Сног кæн
