WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Import
pl: Importuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Operation
pl: Czynność

en: Attachments
pl: Załączniki

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Posts
pl: Wpisy

en: Deleting
pl: Usuwanie

en: Complete
pl: Zakończone

en: Importing
pl: Importowanie

en: @name's blog
pl: @name - blog

en: Generate redirects
pl: Tworzenie przekierowań
