WordPress Migrate (7.x-2.0-rc2) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Posts
ug: يازمىلار

en: @name's blog
ug: بلوگى @name's
