WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Development
cs: Vývoj

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Comments
cs: Komentáře

en: Tags
cs: Štítky

en: Categories
cs: Kategorie

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Operation
cs: Operace

en: Attachments
cs: Přílohy

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Deleting
cs: Smazání

en: Complete
cs: Dokončit

en: Importing
cs: Probíhá import

en: @name's blog
cs: Blog uživatele @name

en: Generate redirects
cs: Generování přesměrování
