WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Development
da: Udvikling

en: Cancel
da: Annullér

en: Comments
da: Kommentarer

en: Categories
da: Kategorier

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Import
da: Importér

en: Update
da: Opdatér

en: Update options
da: Opdatering

en: Operation
da: Handling

en: Attachments
da: Bilag

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Posts
da: Indlæg

en: Complete
da: Komplet

en: Authors
da: Forfattere

en: Importing
da: IMport

en: @name's blog
da: @names blog

en: Generate redirects
da: Generér omdirigeringer
