WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: @name's blog
el: Το ιστολόγιο του/της @name
