WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Import
eu: Inportatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Complete
eu: Eginda

en: Importing
eu: Importatzen

en: @name's blog
eu: !name-ren blog-a
