WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Import
fa: ورود

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: No items selected.
fa: هیچ آیتمی انتخاب نشده.

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Complete
fa: کامل

en: @name's blog
fa: وبلاگ @name
