WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Development
fi: Kehitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Import
fi: Tuo

en: Update
fi: Päivitys

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Attachments
fi: Liitteet

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Deleting
fi: Poistetaan

en: Complete
fi: Valmis

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä

en: Importing
fi: Ladataan

en: @name's blog
fi: Käyttäjän @name blogi

en: Generate redirects
fi: Luo uudelleenohjauksia
