WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Categories
gl: Categorías

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Import
gl: Importar

en: Update
gl: Actualizar

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Operation
gl: Operación

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Posts
gl: Entradas

en: Complete
gl: Completa

en: @name's blog
gl: Blogue de @name
