WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր
