WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Posts
ka: პოსტები
