WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Update options
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Authors
kn: ಲೇಖಕರು

en: Importing
kn: ಆಮದು ಮಾಡಿಕೊಳ್ಳಲಾಗುತ್ತಿದೆ
