WordPress Migrate (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Categories
nl: Categorieën

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Import
nl: Importeren

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Operation
nl: Bewerking

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Posts
nl: Berichten

en: Deleting
nl: Bezig met verwijderen

en: Complete
nl: Voltooid

en: Authors
nl: Auteurs

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: @name's blog
nl: Blog van @name

en: Generate redirects
nl: Omleidingen genereren
