WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Development
ast: Desendolcu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Import
ast: Importar

en: Update
ast: Anovar

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Operation
ast: Operación

en: Attachments
ast: Axuntos

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: Posts
ast: Artículos
