WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn
