WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Import
eo: Importu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Operation
eo: Operacio

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: @name's blog
eo: blogo de @name
