WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Development
it: Sviluppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Comments
it: Commenti

en: Tags
it: Etichette

en: Categories
it: Categorie

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Import
it: Importa

en: Update
it: Aggiorna

en: Update options
it: Opzioni di aggiornamento

en: Operation
it: Operazione

en: Attachments
it: Allegati

en: No items selected.
it: Nessun elemento selezionato.

en: Posts
it: Messaggi

en: Complete
it: Completo

en: Importing
it: Importazione

en: @name's blog
it: blog di @name

en: Text formats
it: Formati del testo
