WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Import
ku: هاوردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Operation
ku: کردار

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: @name's blog
ku: بڵاگی @name

en: Text formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
