WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Import
lt: Importuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Posts
lt: Įrašai

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: @name's blog
lt: @name tinklaraštis

en: Text formats
lt: Teksto formatai
