WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Import
lv: Importēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Operation
lv: Operācija

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Importing
lv: Importē

en: @name's blog
lv: Lietotājā @name blogs

en: Text formats
lv: Teksta formāti
