WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: @name's blog
ne: @name को ब्लग
