WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Comments
ro: Comentarii

en: Tags
ro: Etichete

en: Categories
ro: Categorii

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Update
ro: Actualizare

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Operation
ro: Operație

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Posts
ro: Articole

en: Complete
ro: Finalizat

en: Authors
ro: Autori

en: @name's blog
ro: Blogul lui @name

en: Text formats
ro: Formate de text
