WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න
