WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Categories
sr: Категорије

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Import
sr: Увоз

en: Update
sr: Ажурирање

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина
