WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Import
th: นำเข้า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Complete
th: เสร็จ

en: @name's blog
th: บล็อกของ @name
