WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Categories
tr: Kategoriler

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Update
tr: Güncelle

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Operation
tr: İşlem

en: Attachments
tr: Ekler

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Complete
tr: Tamam

en: @name's blog
tr: @name ağ günlüğü

en: Text formats
tr: Metin biçimleri
