WordPress Migrate (7.x-2.1-rc1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Comments
ur: تبصرے

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Import
ur: درآمد کریں

en: @name's blog
ur: @name کا بلاگ
