WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Import
be: Імпарт

en: Update
be: Абнавіць

en: Operation
be: Аперацыя

en: Attachments
be: Дадаткі

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Posts
be: Допісы

en: @name's blog
be: Блог @name

en: Text formats
be: Тэкставыя фарматы
