WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Development
bg: Разработка

en: Cancel
bg: Отмени

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Import
bg: Импортирай

en: Update
bg: Промени

en: Operation
bg: Действие

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Posts
bg: Мнения

en: @name's blog
bg: Блог на @name

en: Text formats
bg: Входни формати
