WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Import
bs: Uvezi

en: Update
bs: Ažuriranje

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: Posts
bs: Postovi
