WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Development
is: Þróun

en: Cancel
is: Hætta við

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Categories
is: Flokkar

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Import
is: Flytja inn

en: Update
is: Uppfæra

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Posts
is: Færslur

en: Complete
is: Lokið

en: Authors
is: Höfundar

en: @name's blog
is: @name: blogg
