WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Development
kk: Дамыту

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Import
kk: Импорт

en: Update
kk: Жанарту

en: Operation
kk: Операция

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: Posts
kk: Жазбалар

en: @name's blog
kk: @nameтың блог
