WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Development
mg: Fivoarana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana
