WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
