WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Import
nn: Importer

en: Update
nn: Oppdater

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Posts
nn: Innlegg

en: @name's blog
nn: @name sin blogg
