WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ
