WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Import
ps: واردول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Posts
ps: ليکنې

en: Text formats
ps: متن بڼې
