WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Comments
ru: Комментарии

en: Tags
ru: Теги

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Categories
ru: Категории

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Import
ru: Импортировать

en: Update
ru: Обновить

en: Operation
ru: Действие

en: Attachments
ru: Вложения

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: Posts
ru: Сообщения

en: Deleting
ru: Удаление

en: Complete
ru: Завершён

en: Authors
ru: Авторы

en: Do not import
ru: Не импортировать

en: Importing
ru: Импортирование

en: Credentials
ru: Полномочия

en: @name's blog
ru: Блог пользователя @name

en: Generate redirects
ru: Создать переадресации

en: Text formats
ru: Текстовые форматы
