WordPress Migrate (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Categories
sv: Kategorier

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Import
sv: Importera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Operation
sv: Funktion

en: Attachments
sv: Bilagor

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: Posts
sv: Inlägg

en: Complete
sv: Slutförd

en: Credentials
sv: Referenser

en: @name's blog
sv: Blogg för @name

en: Text formats
sv: Textformat
