WordPress Migrate (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Import
af: Voer in

en: Update
af: Dateer op

en: Operation
af: Operasie

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Posts
af: Posstukke

en: @name's blog
af: @name se webjoernaal
