WordPress Migrate (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Import
ca: Importa

en: Update
ca: Actualitza

en: Operation
ca: Operació

en: Attachments
ca: Adjunts

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Posts
ca: Articles

en: Complete
ca: Finalitza

en: Authors
ca: Autors

en: Importing
ca: Important

en: @name's blog
ca: bloc de @name

en: Text formats
ca: Formats de text
