WordPress Migrate (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Import
gu: આયાત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Text formats
gu: ટેક્સ્ટ ફોર્મેટ
