WordPress Migrate (7.x-2.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Import
mr: आयात

en: Update
mr: अपडेट

en: Posts
mr: प्रकाशन
