WordPress Migrate (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ
